Портативний пусковий пристрій SENFLY T47 Premium для автомобілів, 1000 А, 12 В, підсилювач акумулятора, призначений для двигунів об’ємом до 6,0 л (бензинових і дизельних).
- ОПИС
- Технічні характеристики
- Застосування
- Переваги
- Часті запитання
- Рекомендовані товари
ОПИС
SENFLY T47 — це літієвий стартер-підсилювач на 1000 А та 12 В, розмір якого оптимально підібраний для автомобілів, якими користуються більшість сімей: седанів, кросоверів і позашляховиків із бензиновими двигунами об’ємом до 6,0 л або дизельними двигунами до 3,5 л. Він забезпечує до 28 пусків з одного заряду, повністю заряджається за 3 години через USB-C і став уподобаною моделлю в понад 30 країнах експорту. Для імпортерів це низькоризиковий базовий артикул будь-якої лінійки стартерів-підсилювачів.
Чому 1000 А — це «золота середина»?
Якщо потужність надто мала, підсилювач не спрацює в той єдиний раз, коли це дійсно важливо. Якщо ж вона надто велика, клієнти платять за ампери, якими ніколи не скористаються. Пікові 1000 А охоплюють бензинові двигуни об’ємом 6,0 л і дизельні двигуни об’ємом 3,5 л — саме такі двигуни переважають у світовому парку легкових автомобілів — при цьому вартість і вага пристрою залишаються зручними для повсякденного використання. Саме тому модель T47 продається в понад 30 країнах.
Шість ємностей, один перевірений дизайн
У кожному ринку інша цінова стеля. Платформа T47 пропонує шість варіантів акумуляторів — 29,6, 37, 44,4, 59,2, 74 та 88,8 Вт·год — у тому самому перевіреному корпусі й із тими самими запатентованими розумними затискачами «10-в-1». Створюйте свою лінійку навколо одного сертифікаційного базису й одного ланцюга поставок.
Готовий щодня
12000 мА·год (44.4Wh )акумуляторний блок одночасно виконує функції зовнішнього акумулятора QC18 Вт із двома USB-виходами; світлодіодна лампа потужністю 100 люмен забезпечує роботу в режимах ліхтаря, SOS і стробоскопа. Оболонка з вогнестійкого матеріалу класу 94-V0 та акумуляторні елементи найвищої якості забезпечують високі показники безпеки й низький рівень повернень.






Технічні характеристики
| Модель | T47 |
| ПОЧАТКОВИЙ ТОК | 500А |
| Піковий струм | 1000A |
| Місткість | 12000 мА·год/44,4 Вт·год (літій-іонний з високим струмом розряду) |
| Світло LED | Освітлення/SOS/Стробоскоп |
| Зажим стартового кабелю | Запатентовані ультра-розумні зажими (безіскрові / захист від неправильного підключення полюсів тощо, 10 в 1) |
| ВИХІД №1 | USB-A: 5 В / 2,1 А|5 В / 3 А|9 В / 2 А|12 В / 1,5 А |
| ВИХІД №2 | USB-A: 5 В / 2,1 А |
| ВИХІД №3 | / |
| Вхід | USB-C QC18 Вт (повне заряджання за 3 години) |
| Повітряний компресор | / |
| Теплота експлуатації | -20°C до 60°C (-4°F до 140°F) |
| Матеріалу корпусу | міцний корпус із вогнестійкого матеріалу класу 94-V0 |
| Розмір | 186,9 × 86,6 × 39,1 мм |
| Оpcii на замовлення | 29,6 Вт·год | 37 Вт·год | 44,4 Вт·год | 59,2 Вт·год | 74 Вт·год | 88,8 Вт·год |
Застосування
• Сімейні седани й кросовери — типове рішення для двигунів об’ємом до 6,0 л.
• Власники позашляховиків — надійний запуск середніх за розміром SUV без преміальних цін.
• Сім’ї з кількома автомобілями — 28 запусків на одному заряді достатньо для всіх автомобілів у родині.
• Зимові поїздки — надійне прокручування в діапазоні від −20 °C до 60 °C.
• Водії служб таксі та каршерінгу — щоденна надійність із швидким поповненням через USB-C.
• Основна роздрібна модель (SKU) — шість рівнів ємності для будь-якої цінової категорії на полиці.
Переваги
1. Оптимальна потужність 1000 А: підходить для бензинових двигунів об’ємом до 6,0 л та дизельних — до 3,5 л; охоплює більшість легкових автомобілів.
2. Перевірено ринком у понад 30 країнах; найменш ризикований SKU для нових імпортерів.
3. Шість ємностей акумуляторів на одній платформі (29,6–88,8 Вт·год) для повного охоплення всіх цінових сегментів.
4. Запатентовані розумні клеми 10-в-1; двоетапний запуск із автоматичним сигналом про помилку.
5. Підзарядка через USB-C за стандартом QC18 Вт за 3 години; два USB-виходи для одночасного живлення пристроїв.
6. Полімерна оболонка з класом самозагасання 94-V0; елементи найвищого класу для потужнішого розряду й безпеки.
7. Стильне компактне виконання: 186,9 × 86,6 × 39,1 мм — легко поміщається у перчатковій скриньці.
Часті запитання
П: Які двигуни може запустити стартер потужністю 1000 А?
В: Модель T47 розрахована на бензинові двигуни об’ємом до 6,0 л та дизельні — до 3,5 л, що охоплює переважну більшість седанів, кросоверів та позашляховиків середнього класу. Для автомобілів з двигунами класу 8,0 л або при постійному інтенсивному використанні рекомендуємо моделі потужністю 1600 А.
П: Чи є T47 оптимальним першим SKU для нового імпортера?
В: Це найпоширеніший початковий варіант: успішно використовується у понад 30 країнах, шість варіантів ємності забезпечують гнучкість у ціноутворенні, а зріла ланцюг поставок підтримує як пробні замовлення, так і масштабування.
П: Скільки запусків можна здійснити на одному заряді?
A: До 28 — за типових умов, залежно від стану транспортного засобу, об’єму двигуна й температури. Повне заряджання триває близько 3 годин через USB-C.
П: У чому різниця між T47 і T46?
A: Однаковий клас 1000 A й основні технічні характеристики; відрізняються промисловим дизайном та діапазонами ємності (T47 пропонує до 88,8 Вт·год). Багато покупців закупають обидві моделі, щоб задовольнити різні естетичні вимоги каналів збуту — зверніться до нас за порівняльною пропозицією.
1. Як визначити, які специфікації продукту мені потрібні?
По-перше, уточніть об’єм двигуна ваших транспортних засобів або транспортних засобів вашої основної цільової аудиторії. Зазвичай транспортні засоби з більшим об’ємом двигуна потребують більшого струму запуску, а ємність акумулятора прямо корелює зі струмом запуску. Також зверніть увагу, що літієві акумулятори мають знижену активність у холодному середовищі; тому в холодних регіонах навіть для транспортних засобів з невеликим об’ємом двигуна краще використовувати пусковий пристрій з більшою ємністю.
2. Чому деякі виробники пропонують значно більшу ємність акумулятора та струм запуску для одного й того самого розміру продукту?
Вам потрібно знати, що сучасні глобальні технології виробництва акумуляторів досі надають перевагу енергетичній щільності щодо об’єму та ваги акумулятора. Якщо отриманий вами товар має надзвичайно високий піковий струм або ємність, будьте обережні — це може свідчити про шахрайство. Ми зобов’язуємося надавати нашим клієнтам справжню продукцію високої якості; це наша незмінна принципова позиція.
3. Яку політику післяпродажного обслуговування ми пропонуємо?
Ми пропонуємо два різних варіанти післяпродажного обслуговування, щоб задовольнити ваші потреби: 1. З кожним замовленням ми надаємо певну кількість додаткових одиниць товару для заміни продукції ваших клієнтів; 2. Ми надаємо гарантію післяпродажного обслуговування терміном 1–2 роки. Протягом цього періоду вам необхідно зібрати пошкоджені товари й надіслати їх на завод, де наші техніки проведуть оцінку. Якщо пошкодження виникло не через людський фактор, ми надішлемо товари разом із вашим наступним замовленням.
4. Що саме можна кастомізувати у продукції?
Ми пропонуємо різноманітні та гнучкі послуги з індивідуалізації. Для стандартних версій продуктів ви можете обрати ємність акумулятора, колір виробу, нанесення логотипу, індивідуальну зовнішню упаковку, специфікацію кабельних затискачів, індивідуальні етикетки з технічними характеристиками виробу та інструкції з експлуатації. Якщо вам потрібен більш конкурентоспроможний продукт, ви можете обрати повну послугу ODM. Ми надаємо безкоштовне дизайн-проектування зовнішнього вигляду та створення 3D-моделей. Вам потрібно лише сплатити додаткову плату за виготовлення форми, щоб отримати власний індивідуально відлитий продукт.
5. Які сертифікати підтримують наші продукти?
Наші продукти можуть підтримувати майже будь-які сертифікати, які вам потрібні, наприклад: CE, FCC, 3C, UKCA, UL, PSE, BIS, RoHS, UN38.3, MSDS, TÜV тощо.