SENFLY T47 Premium avtomobilski skočni štarter 1000 A, 12 V, prenosljiv pomožni akumulator za motorje z notranjim zgorevanjem do prostornine 6,0 l (bencinski in dizelski).
- OPIS
- Tehnične specifikacije
- Uporabe
- Prednosti
- Pogosta vprašanja
- Priporočeni izdelki
OPIS
SENFLY T47 je litijev skokovni štartalnik z izhodno močjo 1000 A in napetostjo 12 V, zasnovan za vozila, ki jih večina družin dejansko vozi – limuzine, križarje in SUV-je z bencinskimi motorji do 6,0 l ali dizelskimi motorji do 3,5 l. Omogoča do 28 skokovnih štartov na eno polnjenje, ponovno se napolni v 3 urah prek vrat USB-C in se je uveljavil kot priljubljena izvedba v več kot 30 izvoznih državah. Za uvoznike predstavlja nizkorizično osnovno izvedbo (SKU) v vsaki ponudbi skokovnih štartalnikov.
Zakaj je 1000 A optimalna vrednost?
Če je moč prenizka, booster ne deluje ravno takrat, ko je najbolj potreben. Če je previsoka, kupci plačujejo za amperje, ki jih nikoli ne uporabijo. Vrhunska moč 1000 A pokriva bencinske motore do 6,0 l in dizelske motore do 3,5 l – jedro svetovne parka osebnih avtomobilov – pri ceni in teži, ki sta primerni za vsakodnevno nosilnost. Zato se model T47 prodaja v več kot 30 državah.
Šest različnih kapacitet, ena preverjena konstrukcija
Vsak trg ima drugačno zgornjo ceno. Platforma T47 ponuja šest možnosti akumulatorjev — 29,6, 37, 44,4, 59,2, 74 in 88,8 Wh — v isti preizkušeni ohišju in z istimi patentiranimi pametnimi sponkami 10-v-1. Sestavite svojo ponudbo okoli ene osnove za certifikacijo in enega dobaviteljskega veriga.
Pripravljen za vsakodnevno rabo
12000 mAh (44.4WH )paket deluje tudi kot napajalna banka QC18 W z dvema izhodoma USB; LED s svetlostjo 100 lumenov omogoča uporabo kot svinčnik, za signal SOS in kot migljajoča luč. Ohišje iz materiala z odpornostjo proti gorenju po razredu 94-V0 ter celice najvišje kakovosti zagotavljajo visoke varnostne ocene in nizke stopnje vračil.






Tehnične specifikacije
| Model | T47 |
| ZGONSKI TOK | 500A |
| Vrhunski tok | 1000A |
| Zmogljivost | 12000 mAh / 44,4 Wh (litij-ionska baterija z visoko iztokom) |
| LED svetilo | Osvetlitev / SOS / Utripajoča luč |
| Klemne za zaganjalni kabel | Patentirane ultra pametne klemne (breziskrovne / obrnjena polariteta itd., 10 v 1) |
| IZHOD #1 | USB-A: 5 V / 2,1 A | 5 V / 3 A | 9 V / 2 A | 12 V / 1,5 A |
| IZHOD #2 | USB-A: 5 V / 2,1 A |
| IZHOD #3 | / |
| Vhod | USB-C QC18 W (polno polnjenje v 3 urah) |
| Zračni kompresor | / |
| Delovna temperatura | -20 °C do 60 °C (-4 °F do 140 °F) |
| Material ohišja | ognjevzdržno ohišje za težke obremenitve, razred 94-V0 |
| Dimenzija | 186,9 × 86,6 × 39,1 mm |
| MOŽNOSTI PRILAGODITVE | 29,6 Wh | 37 Wh | 44,4 Wh | 59,2 Wh | 74 Wh | 88,8 Wh |
Uporabe
● Družinske limuzine in križarji — standardna prileganja za motorje do 6,0 L.
● Lastniki SUV-jev — zanesljiv zagon za SUV-je srednjih razsežnosti brez cen, ki so rezervirane za vrhunske modele.
● Gospodinjstva z več avtomobili — 28 zagonov na eno polnjenje zadostuje za vse vozila v hiši.
● Zimske poti na delo — zanesljiv zagon v temperaturnem območju od −20 °C do 60 °C.
● Vozniki za skupno vožnjo in taksi — dnevna zanesljivost z hitrimi polnjenji prek USB-C.
● Osnovni trgovski SKU — šest različnih kapacitet za vsako trgovsko ceno na policah.
Prednosti
1. Optimalna točka 1000 A: pokriva bencinske motorje do 6,0 l in dizelske do 3,5 l – večino osebnih vozil na cestah.
2. Preizkušeno na trgu v več kot 30 državah; SKU z nizkim tveganjem za nove uvoznike.
3. Šest različnih kapacitet akumulatorja na eni platformi (29,6–88,8 Wh) za popolno pokritost vseh cenovnih razredov.
4. Patenticirani pametni klešče 10 v 1; dvostopenjski zagon z avtomatskim opozorilom pri napaki.
5. Polnjenje prek QC18 W USB-C v 3 urah; dva izhoda USB za naprave.
6. Ognjevzdržna lupina 94-V0; celice najvišje kakovosti za močnejši izliv energije in večjo varnost.
7. Tanek ohišje z dimenzijami 186,9 × 86,6 × 39,1 mm – enostavno se prilega v rokavni predal.
Pogosta vprašanja
V: Za katere motorje je skočni polnilnik 1000 A primeren?
O: T47 je ocenjen za bencinske motorje do 6,0 l in dizelske do 3,5 l – kar zajema večino limuzin, krožnih vozil in srednje velikih SUV-jev. Za vozila razreda 8,0 l ali pogosto intenzivno uporabo priporočamo naše modele z močjo 1600 A.
V: Je T47 primeren prvi SKU za novega uvoznika?
O: To je najpogosteje priporočena izhodiščna točka: preizkušeno v več kot 30 državah, šest možnosti kapacitet za cenovno prilagodljivost ter zrela dobavna veriga, ki podpira tako preskusne naročila kot tudi razširitev proizvodnje.
V: Koliko zagonov lahko opravim na eno polnjenje?
A: Do 28 v običajnih razmerah, odvisno od stanja vozila, velikosti motorja in temperature. Polno polnjenje traja približno 3 ure prek USB-C.
V: Kakšna je razlika med T47 in T46?
A: Enak razred 1000 A in osnovne zmogljivosti; razlikujeta se v industrijski zasnovi in razponih možnosti kapacitete (T47 ponuja do 88,8 Wh). Številni kupci oboje shranjujejo, da zadostijo različnim estetskим zahtevam kanalov – za primerjavo po meri nas kontaktirajte.
1. Kako določim, katere specifikacije izdelka potrebujem?
Najprej potrdite prostornino motorja vaših vozil ali vozil vaše glavne ciljne skupine kupcev. Splošno velja, da vozila z večjo prostornino motorja zahtevajo večji prižigalni tok, pri čemer je kapaciteta baterije pozitivno povezana z višino prižigalnega toka. Prav tako upoštevajte, da litij-ionske baterije v hladnih okoljih izgubijo del svoje aktivnosti; zato je v hladnih regijah priporočljivo uporabiti prižigalno napravo z večjo kapaciteto tudi za vozila z manjšo prostornino motorja.
2. Zakaj nekateri proizvajalci ponujajo znatno večje kapacitete baterij in začetne tokove za isto velikost izdelka?
Morate vedeti, da trenutna globalna tehnologija baterij še naprej poudarja energijsko gostoto glede na prostornino in maso baterije. Če prejmete izdelek z nenavadno visokim vrhunskim tokom ali kapaciteto, bodite pozorni, saj je morda prišlo do goljufije. Zavezani smo, da svojim strankam nudimo izvirne in visokokakovostne izdelke; to je naša osnovna načela.
3. Kakšno politiko po prodaji ponujamo?
Ponujamo dve različni politiki po prodaji, da ustrezamo vašim potrebam: 1. Z vsako naročilom vam zagotavljamo določen odstotek dodatnih izdelkov za zamenjavo izdelkov vaših strank; 2. Ponujamo garancijo po prodaji v trajanju 1–2 let. V tem obdobju morate poškodovane izdelke zbrati in jih poslati nazaj v tovarno, kjer bodo naši tehnični strokovnjaki opravili oceno. Če poškodba ni posledica človeške napake, bomo izdelke ponovno poslali skupaj z vašim naslednjim naročilom.
4. Kaj lahko prilagodim za izdelke?
Ponujamo obsežne in fleksibilne storitve prilagajanja. Za standardne različice izdelkov lahko izberete kapaciteto baterije, barvo izdelka, tiskanje logotipa, prilagojeno zunanjo embalažo, specifikacije sponk za kable, prilagojene nalepke z tehničnimi podatki izdelka ter navodila za uporabo. Če potrebujete še bolj konkurenčen izdelek, lahko izberete popolno storitev ODM. Brezplačno vam ponujamo oblikovanje videza in 3D modeliranje. Za izdelavo vašega lastnega prilagojenega izdelka z litjem po kalupu morate plačati dodatno nakladnino za izdelavo kalupa.
5. Katere certifikate naši izdelki podpirajo?
Naši izdelki podpirajo skoraj vsak certifikat, ki ga potrebujete, npr.: CE, FCC, 3C, UKCA, UL, PSE, BIS, RoHS, UN38.3, MSDS, TÜV itd.