SENFLY T47 Premium bilstarter med høy ytelse, 1000 A, 12 V, bærbar batteristarter for motorer opptil 6,0 L bensin- og diesel.
- BESKRIVELSE
- Spesifikasjoner
- Anvendelser
- Fordeler
- Ofte stilte spørsmål
- Anbefalte produkter
BESKRIVELSE
SENFLY T47 er en 1000 A, 12 V litiumhoppstarter som er dimensjonert for de bilene de fleste familier faktisk kjører – personbiler, crossoverbiler og SUV-er med bensinmotorer opp til 6,0 L eller dieselmotorer opp til 3,5 L. Den leverer opptil 28 hoppstarteroperasjoner per ladning, lades fullt opp på 3 timer via USB-C og har blitt et foretrukket modell i mer enn 30 eksportland. For importører er den en lavrisiko-kjerne-SKU i enhver hoppstarterassortiment.
Hvorfor er 1000 A det optimale effektnivået?
For liten, og en booster svikter akkurat den ene gangen det betyr noe. For stor, og kundene betaler for ampere de aldri bruker. 1000 A toppstrøm dekker 6,0 L bensinmotorer og 3,5 L dieselmotorer – kernen i verdens bilpark for personbiler – til en pris og vekt som gir mening for daglig bruk. Derfor selges T47 i over 30 land.
Seks kapasiteter, ett pålitelig design
Hver marked har et annet pris tak. T47-plattformen tilbyr seks batterivalg – 29,6, 37, 44,4, 59,2, 74 og 88,8 Wh – i samme velprøvde kabinett med de samme patenterte 10-i-1 smartklemmene. Bygg ditt sortiment rundt én sertifiseringsbase og én leveranskjede.
Alltid klar
12 000 mAh (44.4WH )pakken fungerer også som en QC18W-strømbank med to USB-utganger; den 100-lumens LED-lampen håndterer lyskastertilstand, SOS- og blinklysfunksjon. Et flammehemmende skall av klasse 94-V0 og toppmoderne celler sikrer høye sikkerhetsvurderinger og lave returneringsrater.






Spesifikasjoner
| Modell | T47 |
| Startstrøm | 500A |
| Toppstrøm | 1000A |
| Kapasitet | 12000 mAh/44,4 Wh (lithium-ion med høy utladning) |
| LED lys | Belysning/SOS/strobelys |
| STARTKABELKLEMMER | Patentert ultra-smarte klemmer (gnistfrie/revers polaritet osv. 10 i 1) |
| UTGANG #1 | USB-A: 5 V/2,1 A|5 V/3 A|9 V/2 A|12 V/1,5 A |
| UTGANG #2 | USB-A: 5 V/2,1 A |
| UTDATA#3 | / |
| Input | USB-C QC18 W (Full ladning på 3 timer) |
| Luftkompressor | / |
| Driftstemperatur | -20°C til 60°C (-4°F til 140°F) |
| Husmaterial | flammehemmende, heavy-duty skal med UL 94-V0-klassifisering |
| Dimensjon | 186,9 × 86,6 × 39,1 mm |
| Tilpassede valg | 29,6 Wh | 37 Wh | 44,4 Wh | 59,2 Wh | 74 Wh | 88,8 Wh |
Anvendelser
● Familielims og crossover – standardpassform for motorer på 6,0 L og mindre.
● SUV-eiere – trygge starte for mellomstore SUV-er uten flaggskippris.
● Husholdninger med flere biler – 28 starter per ladning dekker alle bilene.
● Vinterpendler – pålitelig start fra −20 °C til 60 °C.
● Biltaxi- og delingstjeneste-førere – daglig pålitelighet med rask USB-C-oppladning.
● Butikkens grunnleggende SKU – seks kapasitetsnivåer for hver hyllapris.
Fordeler
1. 1000 A-søtpunktet: dekker 6,0 L bensin / 3,5 L diesel – de fleste personbiler på veien.
2. Markedsprovet i over 30 land; lavrisiko-hovedartikkel for nye importører.
3. Seks batterikapasiteter på én plattform (29,6–88,8 Wh) for full dekning av alle prisnivåer.
4. Patentert 10-i-1 intelligent klemme; totrinnsstart med automatisk feilalarm.
5. QC18 W USB-C-gjenoppladning på 3 timer; dobbelte USB-utganger for enheter.
6. Brannhemmende skal med UL 94-V0-klassifisering; toppmoderne celler for sterkere utladning og økt sikkerhet.
7. Slank kropp (186,9 × 86,6 × 39,1 mm) – passer lett i handskeboksen.
Ofte stilte spørsmål
S: Hvilke motorer kan en 1000 A-startassistent håndtere?
A: T47 er rangert for bensinmotorer opp til 6,0 L og dieselmotorer opp til 3,5 L – dekker den store flertallet av personbiler, crossovermodeller og mellomstore SUV-er. For kjøretøyer i 8,0 L-klassen eller ved hyppig tung bruk, vurder våre 1600 A-modeller.
S: Er T47 en god første artikkel for en ny importør?
A: Det er vår mest anbefalte utgangspunkt: markedsprovet i over 30 land, seks kapasitetsalternativer for prisfleksibilitet og en moden leveranskjede som støtter både prøvebestillinger og skaleringsordrer.
S: Hvor mange startforsøk får jeg per oppladning?
A: Opptil 28 under vanlige forhold, avhengig av kjøretøyets tilstand, motorstørrelse og temperatur. En full oppladning tar ca. 3 timer via USB-C.
Q: Hva er forskjellen mellom T47 og T46?
A: Samme 1000 A-klasse og grunnleggende ytelse; de skiller seg fra hverandre i industriell design og kapasitetsalternativer (T47 tilbyr opptil 88,8 Wh). Mange kjøpere lagrer begge modellene for å dekke ulike kanalers estetikk – spør oss om et sammenligningsbudsjett.
1. Hvordan finner jeg ut hvilke spesifikasjoner på produktet jeg trenger?
Bekreft først slagvolumet til ditt eget kjøretøy eller til kjøretøyene til hovedgruppen av dine kunder. Generelt krever kjøretøy med større slagvolum en høyere startstrøm, og batterikapasiteten er positivt korrelert med startstrømmen. Merk også at litiumbatterier har redusert aktivitet i kalde miljøer; derfor bør man i kalde regioner, selv for kjøretøy med lite slagvolum, foretrekke en startstrømforsyning med større kapasitet.
2. Hvorfor tilbyr noen produsenter betydelig større batterikapasitet og startstrøm for samme produktstørrelse?
Du må vite at dagens globale batteriteknologi fremdeles prioriterer energitetthet i forhold til batteriets volum og vekt. Hvis produktet du mottar har en unormalt høy toppstrøm eller kapasitet, bør du være oppmerksom på at det kan være svindel. Vi forplikter oss til å levere ekte og høykvalitetsprodukter til våre kunder; dette er vår absolutte grunnlinje.
3. Hva slags servicepolitikk etter salg tilbyr vi?
Vi tilbyr to ulike servicepolitiske ordninger etter salg for å tilpasse oss dine behov: 1. Vi leverer en viss prosentandel ekstra produkter med hver ordre, slik at du kan erstatte produktene til dine kunder; 2. Vi tilbyr en garanti på 1–2 år etter salg. I løpet av denne perioden må du samle inn skadde produkter og sende dem tilbake til fabrikken, slik at våre teknikere kan vurdere skaden. Hvis skaden ikke skyldes menneskelig feil, sender vi ut nye produkter sammen med din neste ordre.
4. Hva kan jeg tilpasse på produktene?
Vi tilbyr omfattende og fleksible tilpasningstjenester. For standardutgaver av produktene kan du velge batterikapasitet, produktfarge, logooptrykk, tilpasset ytre emballasje, kabelfestekspesifikasjoner, tilpassede produktspesifikasjonsmerker og bruksanvisninger. Hvis du trenger et mer konkurransedyktig produkt, kan du velge en full ODM-tjeneste. Vi tilbyr gratis utseendesign og 3D-modellering. Du må bare betale en ekstra formgebyr for å få ditt eget tilpassede, støpte produkt.
5. Hvilke sertifiseringer støtter våre produkter?
Våre produkter kan støtte nesten alle sertifiseringer du trenger, for eksempel: CE, FCC, 3C, UKCA, UL, PSE, BIS, RoHS, UN38.3, MSDS, TÜV osv.