Kaikki luokat

12v käynnistyslaite

Kotisivu>Tuotteet>12v käynnistyslaite

SENFLY T47 Premium -auton käynnistyslaitteisto, 1000 A, 12 V, kannettava akunlisälaitteisto, joka soveltuu enintään 6,0 litran bensiini- ja dieselmoottoreihin.

1000 A:n optimaalinen teho, johon luotetaan yli 30 maassa.
  • Kuvaus
  • Tekniset tiedot
  • Sovellukset
  • Edut
  • UKK
  • Suositellut tuotteet

Kuvaus

SENFLY T47 on 1000 A:n ja 12 V:n litiumhyppylaitteisto, jonka koko on suunniteltu perheiden yleisimmin käyttämiä ajoneuvoja varten – bensamoottorisia sedan- ja crossover-malleja sekä SUV-ajoneuvoja, joiden moottorin tilavuus on enintään 6,0 l tai dieselmoottorin tilavuus enintään 3,5 l. Laitteisto mahdollistaa enintään 28 hyppystarttia yhdellä latauksella, se latautuu täyteen 3 tunnissa USB-C-liittimen kautta ja se on noussut suosituimmaksi malliksi yli 30 maassa. Tuontiyrityksille se on matalariskinen perusmalli kaikissa hyppylaitteistojen tuotelinjoissa.

Miksi 1000 A on optimaalinen teho?

Liian pieni teho johtaa siihen, että laitteisto epäonnistuu juuri silloin, kun sitä eniten tarvitaan. Liian suuri teho taas tarkoittaa, että asiakkaat maksavat ampeereista, joita he eivät koskaan käytä. 1000 A:n huippuvirta riittää 6,0 l:n bensamoottoreihin ja 3,5 l:n dieselmoottoreihin – mikä kattaa maailmanlaajuisen henkilöautojen kanta-autoparkin keskiosan – hintaan ja painoon, jotka sopivat arkipäivän kantamiseen. Siksi T47-mallia myydään yli 30 maassa.

Kuusi kapasiteettia, yksi luotettu suunnittelu

Jokaisella markkinoilla on eri hintakatto. T47-alusta tarjoaa kuusi akkuvaihtoehtoa — 29,6, 37, 44,4, 59,2, 74 ja 88,8 Wh — samassa testatussa kotelossa ja samoilla patentoiduilla 10-in-1 älykkäillä kiinnikkeillä. Rakenna tuotevalikoimasi yhden sertifiointipohjan ja yhden toimitusketjun varaan.

Joka päivän valmius

12000 mAh (44.4WH )akku toimii myös QC18W virtapankkina kahdella USB-tulostulla; 100 lumenin LED-valo hoitaa taskulampun, SOS- ja vilkkuvalon tehtävät. 94-V0 palonsuojattu kuori ja huippuluokan kennot pitävät turvallisuusarviot korkealla ja palautusprosentin alhaalla.

T47 详情 1.jpgT47 详情 2.jpgT47 详情 3.jpgT47 详情 5.jpgT47 详情 6.jpgT47 详情 7.jpg

Tekniset tiedot

Malli T47
Käynnistysvirta 500A
Huippuvirta 1000A
Kapasiteetti 12000 mAh / 44,4 Wh (korkean purkutahdin litium-ionipatteri)
LED-valo Valaistus / SOS / Stroboskooppi
KÄYNNISTYSJOHTOPIRTIN Patentoitu erinomainen älykkäät pihdit (kipinänsuojaus / väärä napaisuus jne., 10 funktiota yhdessä)
LÄHTÖ#1 USB-A: 5 V / 2,1 A|5 V / 3 A|9 V / 2 A|12 V / 1,5 A
LÄHTÖ#2 USB-A: 5 V / 2,1 A
TULO#3 /
Syöte USB-C QC18 W (täysi lataus 3 tunnissa)
Ilmakompressori /
Käyttölämpötila -20 °C – 60 °C (-4 °F – 140 °F)
Koteloaineisto palonkestävä, vahva kuoren materiaali (94-V0)
Mitato 186,9 × 86,6 × 39,1 mm
Mukautettavat valinnat 29,6 Wh | 37 Wh | 44,4 Wh | 59,2 Wh | 74 Wh | 88,8 Wh

Sovellukset

● Perhesedanit ja crossoverit — oletussovitus moottoreihin, joiden tilavuus on enintään 6,0 litraa.

● SUV:n omistajat — luotettavat käynnistykset keskikokoisille SUV:ille ilman huippuhintaa.

● Moniautoperheet — 28 käynnistystä akun latauksesta riittää kaikkien ajoneuvojen käynnistämiseen.

● Talvikäytön matkat — luotettava käynnistys lämpötiloissa −20 °C–60 °C.

● Jakelupalveluiden ja taksikuljettajien käyttö — päivittäinen luotettavuus nopeilla USB-C-latauksilla.

● Vähittäiskaupan perustuote — kuusi kapasiteettitasoa jokaiseen hyllyhintatasoon.

Edut

1. 1000 A:n 'makea kohta': kattaa 6,0 l:n bensiinimoottorit ja 3,5 l:n dieselmoottorit – suurin osa tiellä olevista henkilöautoista.

2. Markkinoilla todistettu yli 30 maassa; matalan riskin perustuote uusille tuojille.

3. Kuusi akunkapasiteettia samalla alustalla (29,6–88,8 Wh) täydelliseen hintatasokattavuuteen.

4. Patentoidut 10-in-1 älykkäät napaklampaat; kaksivaiheinen käynnistys automaattisella virheilmoituksella.

5. QC18 W:n USB-C -lataus kolmessa tunnissa; kaksi USB-tulostoa laitteille.

6. 94-V0 palonkestävä kuori; huippuluokan kennot vahvempaa purkua ja turvallisuutta varten.

7. Ohut 186,9 × 86,6 × 39,1 mm:n runko – sopii helposti hansikaslaatikkoon.

UKK

K: Millaisia moottoreita 1000 A:n hyppylaitteella voi käynnistää?

V: T47 on luokiteltu enintään 6,0 l:n bensiinimoottoreihin ja enintään 3,5 l:n dieselmoottoreihin – mikä kattaa suurimman osan sedaneista, crossovereista ja keskikokoisista SUV:ista. 8,0 l:n luokan ajoneuvoihin tai usein tapahtuvaan raskkaaseen käyttöön suosittelemme 1600 A:n mallejamme.

K: Onko T47 hyvä ensimmäinen tuote uudelle tuojalle?

V: Se on meidän yleisimmin suositeltu aloituspiste: todistettu toimivaksi yli 30 maassa, kuusi kapasiteettivaihtoehtoa hintajoustavuutta varten ja kypsä toimitusketju, joka tukee sekä kokeilutilauksia että laajentumista.

K: Kuinka monta käynnistystä saan yhdellä latauksella?

A: Enintään 28 yleisissä olosuhteissa, riippuen ajoneuvon tilasta, moottorin koosta ja lämpötilasta. Täysi lataus kestää noin 3 tuntia USB-C-liittimen kautta.

K: Mikä on ero T47:n ja T46:n välillä?

A: Sama 1000 A -luokka ja perussuorituskyky; ne eroavat teollisessa suunnittelussa ja kapasiteettivaihtoehtojen valikoimassa (T47 tarjoaa enintään 88,8 Wh). Monet ostajat varastavat molemmat tuotteet eri jakelukanavien estetiikan palvelemiseksi – pyydä meiltä vertailutarjous.

1. Kuinka voin selvittää, mitkä tuotteen tekniset tiedot minun pitää valita?

Ensinnäkin vahvista ajoneuvojesi tai pääasiassa sinulle asiakkaana toimivien asiakkaiden ajoneuvojen moottorin tilavuus. Yleensä suurempitilavuiset ajoneuvot vaativat suurempaa käynnistysvirtaa, ja akun kapasiteetti on suoraan verrannollinen käynnistysvirtaan. Huomaa myös, että litiumakut ovat vähemmän aktiivisia kylmissä olosuhteissa; siksi kylmällä alueella jopa pienitilavuisille ajoneuvoille suositellaan suurempaa kapasiteettia omaavan käynnistysvirranlähde.

2. Miksi jotkut valmistajat tarjoavat huomattavasti suurempia akunkapasiteetteja ja käynnistysvirtoja samankokoiselle tuotteelle?

Sinun on tiedettävä, että nykyinen maailmanlaajuinen akkuteknologia keskittyy edelleen ennen kaikkea akun energiatiukkuuteen suhteessa akun tilavuuteen ja painoon. Jos saamassasi tuotteessa on poikkeuksellisen korkea huippuvirta tai kapasiteetti, ole tietoinen siitä, että tuote saattaa olla väärennetty. Olemme sitoutuneet tarjoamaan asiakkaillemme aitoja ja korkealaatuisia tuotteita; tämä on meidän perusperiaatteemme.

3. Millaisen takuupolitiikan tarjoamme?

Tarjoamme kaksi erilaista takuupolitiikkaa täyttääksemme tarpeesi: 1. Toimitamme jokaiseen tilaukseen tietyllä prosenttimäärällä lisätuotteita, joita voit käyttää asiakkaidesi tuotteiden korvaamiseen; 2. Tarjoamme 1–2 vuoden takuun. Tämän ajanjakson aikana sinun on kerättävä vioittuneet tuotteet ja lähetettävä ne takaisin tehtaalle, jotta teknikkomme voivat arvioida vaurion syytä. Jos vaurio ei johtunut ihmisvirheestä, lähetämme uudet tuotteet seuraavaan tilaukseesi.

4. Mitä tuotteissa voidaan mukauttaa?

Tarjoamme monipuolisia ja joustavia räätälöityjä palveluita. Standardituotteiden versioissa voit valita akun kapasiteetin, tuotteen värin, logon painamisen, räätälöidyn ulkoisen pakkausmateriaalin, kaapelikiinnikkeiden määrittelyt, räätälöidyt tuotespesifikaatiokilvet sekä käyttöohjeet. Jos tarvitset kilpailukykyisempää tuotetta, voit valita täyden ODM-palvelun. Tarjoamme ilmakustannukset sisältävän ulkonäkäsuunnittelun ja 3D-mallinnuksen. Sinun tarvitsee maksaa ainoastaan lisämaksu muottikustannuksista, jotta saat omat räätälöidyt muotitut tuotteet.

5. Mitkä sertifikaatit tuotteemme tukevat?

Tuotteemme voivat tukea lähes mitä tahansa sinun tarvitsemaa sertifikaattia, kuten: CE, FCC, 3C, UKCA, UL, PSE, BIS, RoHS, UN38.3, MSDS, TÜV jne.

Hanki ilmainen tarjous

Edustajamme ottaa sinuun pian yhteyttä.
Sähköposti
Matkapuhelin/Whatsapp
Nimi
Yrityksen nimi
Viesti
0/1000

Hanki ilmainen tarjous

Edustajamme ottaa sinuun pian yhteyttä.
Sähköposti
Matkapuhelin/Whatsapp
Nimi
Yrityksen nimi
Viesti
0/1000