SENFLY T46 Premium -auton käynnistyslaite, 1000 A, 12 V, kannettava akunlisälaitteisto, soveltuu enintään 6,0 litran bensaja dieselmoottoreihin.
- Kuvaus
- Tekniset tiedot
- Sovellukset
- Edut
- UKK
- Suositellut tuotteet
Kuvaus
SENFLY T46 on muotoiluun keskittyvä 1000 A:n, 12 V:n hätäkäynnistin ostajille, jotka uskovat, että hätävälineiden ei pitäisi näyttää tiililtä. Sen erinomaisen ulkonäön takana – joka on osoittautunut myyntimenestykseksi useissa maissa – piilee 500 A:n käynnistysvirta ja 1000 A:n huippuvirta moottoreihin, joiden tilavuus on enintään 6,0 l (bensaa) tai 3,5 l (dieseliä), enintään 28 käynnistystä yhdellä latauksella sekä samat patentoidut turvallisuusnapit kuin meidän huippumalleissamme.
Kuuluuko hätäkäynnistin elämäntyylikauppaan?
T46 vastaa kyllä. Sen hienostunut teollinen muotoilu – siistit viivat, premium-tuntoiset kosketuspisteet sekä tarkka muottaus ja kokoonpanolaatu – on tehnyt siitä suosituimman valinnan muotoilua arvostavissa markkinoilla. Kauppiaille tämä tarkoittaa houkuttelevaa hyllyesiintymistä myös muilla kuin autoteollisuuden alueilla: lahjat, elämäntyyli ja premiumlisävarusteet.
Kauneus 1000 A:n selkärankalla
Ulkoasu ei vaadi suorituskyvyn uhraamista. 12000 mAh:n korkean purkutahdin akkupakkaus tarjoaa jopa 28 käynnistystä yhdellä latauksella 6,0 litran bensiini- tai 3,5 litran dieselmoottoreihin. Patentoitu 10-in-1 älykäs napakytkin poistaa kipinöiden ja väärän napaisuuden riskin; kahden vaiheen käynnistys tarkoittaa, että käyttäjä ei koskaan joutuisi lukemaan käyttöohjetta.
Suunniteltu elämään autossa
Koko 192 × 91,2 × 42,3 mm tekee T46:sta paikalleen sopivan istuimen taskuihin ja keskikonsoliin sen sijaan, että se kilisee tavaratilassa. Kaksois-USB-tulostot QC-nopealatausta varten pitävät laitteet toiminnassa, 100 lumenin LED-valo kattaa SOS- ja vilkkuvan valon, ja 94-V0 -palonsuojattu kuori kestää päivittäistä käyttöä.






Tekniset tiedot
| Malli | T46 |
| Käynnistysvirta | 500A |
| Huippuvirta | 1000A |
| Kapasiteetti | 12000 mAh / 44,4 Wh (korkean purkutahdin litium-ionipatteri) |
| LED-valo | Valaistus / SOS / Stroboskooppi |
| KÄYNNISTYSJOHTOPIRTIN | Patentoitu erinomainen älykkäät pihdit (kipinänsuojaus / väärä napaisuus jne., 10 funktiota yhdessä) |
| LÄHTÖ#1 | USB-A: 5 V / 2,1 A|5 V / 3 A|9 V / 2 A|12 V / 1,5 A |
| LÄHTÖ#2 | USB-A: 5 V / 2,1 A |
| TULO#3 | / |
| Syöte | USB-C QC18 W (täysi lataus 3 tunnissa) |
| Ilmakompressori | / |
| Käyttölämpötila | -20 °C – 60 °C (-4 °F – 140 °F) |
| Koteloaineisto | palonkestävä, vahva kuoren materiaali (94-V0) |
| Mitato | 192 × 91,2 × 42,3 mm |
| Mukautettavat valinnat | 29,2 Wh | 37 Wh | 44,4 Wh |
Sovellukset
● Premiummyyntipaikoilla — käynnistyslaitteisto, joka selviytyy "ruskeiden laatikoiden seinästä" -testistä.
● Lahjaprogrammeissa — käynnistyslaitteisto, jonka ihmiset ovat iloisia avaessaan.
● Muotoilua arvostavat kuljettajat — työkalutasoiset ominaisuudet ilman työkalumaisen ulkoasun vaikutelmaa.
● Sisätilojen säilytys — ohut runko sopii istuimen taskuihin ja konsolien sisään, aina käden ulottuvilla.
● Päivittäinen laitelataus — kaksois-USB-tulostot QC-nopealatausta varten hätätilanteiden välillä.
● Yötä turvaava valaistus — 100 lumenin LED-valo SOS- ja vilkkumistilojen kanssa.
Edut
1. Erinomainen teollinen muotoilu, jolla on todistettu monimarkkinainen vetovoima — myydään ulkonäön perusteella, mutta asiakkaat pysyvät loytyvän suorituskyvyn ansiosta.
2. Huippuvirta 1000 A / käynnistysvirta 500 A moottoreihin, joiden tilavuus on 6,0 l (bensa) tai 3,5 l (diesel).
3. Enintään 28 käynnistystä akun varauksella; uudelleenlataus USB-C-liittimellä (QC18 W) kolmessa tunnissa.
4. Patentoidut älykkäät 10-in-1-haparat; kaksivaiheinen virheetön käynnistys virheilmoituksen kanssa.
5. Ohut runko (192 × 91,2 × 42,3 mm), joka on suunniteltu säilytettäväksi ajoneuvon sisällä.
6. 94-V0 palonkestävä kuori; huippuluokan kennot vahvempaa purkua ja turvallisuutta varten.
7. Mukautetut värit, logot ja premium-lahjapakkaukset saatavilla brändiohjelmia varten.
UKK
K: Mikä ero on T46:n ja T47:n välillä?
V: Molemmat ovat 1000 A -luokan käynnistyslaitteita, joilla on sama ydinsuorituskyky (6,0 l bensamoottori / 3,5 l dieselmoottori, 28 käynnistystä akun varauksella). T46 on muotoilukeskeinen malli, jolla on erillinen kotelo ja kapasiteetti enintään 44,4 Wh. T47 on maailmanlaajuinen volyymimalli, jonka kapasiteetti on enintään 88,8 Wh. Monet jakelijat tarjoavat molempia malleja eri markkina-alueille.
K: Onko T46 sopiva lahjalaatikkomyyntiin?
A: Kyllä — se on yksi suosituimmista malleistamme lahja- ja premiummyyntiohjelmia varten. Tarjoamme räätälöityjä värejä, logon tulostusta, myyntipakkauksen suunnittelua ja käyttöohjeita.
K: Käynnistääkö se SUV-ajoneuvoni?
A: Jos SUV-ajoneuvon bensiinimoottori on enintään 6,0 litraa (dieseliä käyttävissä ajoneuvoissa enintään 3,5 litraa), niin kyllä. Tämä kattaa useimmat keskikokoiset SUV:t ja crossoverit.
K: Kuinka kauan akun lataaminen kestää?
A: Noin 1,5–3 tuntia tyhjästä akusta riippuen USB-C QC18 W -tulosta käyttäen.
1. Kuinka voin selvittää, mitkä tuotteen tekniset tiedot minun pitää valita?
Ensinnäkin vahvista ajoneuvojesi tai pääasiassa sinulle asiakkaana toimivien asiakkaiden ajoneuvojen moottorin tilavuus. Yleensä suurempitilavuiset ajoneuvot vaativat suurempaa käynnistysvirtaa, ja akun kapasiteetti on suoraan verrannollinen käynnistysvirtaan. Huomaa myös, että litiumakut ovat vähemmän aktiivisia kylmissä olosuhteissa; siksi kylmällä alueella jopa pienitilavuisille ajoneuvoille suositellaan suurempaa kapasiteettia omaavan käynnistysvirranlähde.
2. Miksi jotkut valmistajat tarjoavat huomattavasti suurempia akunkapasiteetteja ja käynnistysvirtoja samankokoiselle tuotteelle?
Sinun on tiedettävä, että nykyinen maailmanlaajuinen akkuteknologia keskittyy edelleen ennen kaikkea akun energiatiukkuuteen suhteessa akun tilavuuteen ja painoon. Jos saamassasi tuotteessa on poikkeuksellisen korkea huippuvirta tai kapasiteetti, ole tietoinen siitä, että tuote saattaa olla väärennetty. Olemme sitoutuneet tarjoamaan asiakkaillemme aitoja ja korkealaatuisia tuotteita; tämä on meidän perusperiaatteemme.
3. Millaisen takuupolitiikan tarjoamme?
Tarjoamme kaksi erilaista takuupolitiikkaa täyttääksemme tarpeesi: 1. Toimitamme jokaiseen tilaukseen tietyllä prosenttimäärällä lisätuotteita, joita voit käyttää asiakkaidesi tuotteiden korvaamiseen; 2. Tarjoamme 1–2 vuoden takuun. Tämän ajanjakson aikana sinun on kerättävä vioittuneet tuotteet ja lähetettävä ne takaisin tehtaalle, jotta teknikkomme voivat arvioida vaurion syytä. Jos vaurio ei johtunut ihmisvirheestä, lähetämme uudet tuotteet seuraavaan tilaukseesi.
4. Mitä tuotteissa voidaan mukauttaa?
Tarjoamme monipuolisia ja joustavia räätälöityjä palveluita. Standardituotteiden versioissa voit valita akun kapasiteetin, tuotteen värin, logon painamisen, räätälöidyn ulkoisen pakkausmateriaalin, kaapelikiinnikkeiden määrittelyt, räätälöidyt tuotespesifikaatiokilvet sekä käyttöohjeet. Jos tarvitset kilpailukykyisempää tuotetta, voit valita täyden ODM-palvelun. Tarjoamme ilmakustannukset sisältävän ulkonäkäsuunnittelun ja 3D-mallinnuksen. Sinun tarvitsee maksaa ainoastaan lisämaksu muottikustannuksista, jotta saat omat räätälöidyt muotitut tuotteet.
5. Mitkä sertifikaatit tuotteemme tukevat?
Tuotteemme voivat tukea lähes mitä tahansa sinun tarvitsemaa sertifikaattia, kuten: CE, FCC, 3C, UKCA, UL, PSE, BIS, RoHS, UN38.3, MSDS, TÜV jne.