SENFLY T46, преміум-модель стартера для автомобіля, 1000 А, 12 В, портативний пристрій для підзарядки акумулятора, підходить для бензинових і дизельних двигунів об’ємом до 6,0 л.
- ОПИС
- Технічні характеристики
- Застосування
- Переваги
- Часті запитання
- Рекомендовані товари
ОПИС
SENFLY T46 — це дизайн-орієнтований стартер-джампер на 1000 А, 12 В для покупців, які вважають, що аварійні інструменти не повинні виглядати як цеглини. За його вражаючим зовнішнім виглядом — який уже довів свою популярність у кількох країнах — приховані струми запуску 500 А та піковий струм 1000 А для двигунів об’ємом до 6,0 л (бензин) або до 3,5 л (дизель), до 28 запусків на одному заряді та такі самі запатентовані безпечні затискачі, як у наших флагманських моделей.
Чи має стартер-джампер місце в магазині товарів для способу життя?
T46 відповідає «так». Його витончений промисловий дизайн — чисті лінії, елементи преміум-класу, точна якість формування та збирання — зробив його популярним вибором на ринках, де важливий дизайн. Для роздрібних продавців це означає привабливість на полицях не лише в автомобільній категорії, а й у категоріях подарунків, товарів для способу життя та преміум-аксесуарів.
Краса з підтримкою 1000 А
Зовнішній вигляд не впливає на продуктивність. Високорозрядний акумуляторний блок ємністю 12000 мА·год забезпечує до 28 запусків на одному заряді для бензинових двигунів об’ємом до 6,0 л та дизельних — до 3,5 л. Запатентовані розумні клеми «10-в-1» усувають ризик іскри та неправильного підключення; двоетапний процес запуску означає, що власник ніколи не звертатиметься до інструкції.
Розроблено для постійного перебування в автомобілі
З розмірами 192 × 91,2 × 42,3 мм пристрій T46 легко розміщується в кишенях сидінь або центральному консолі замість того, щоб гуркотіти у багажнику. Два USB-виходи з підтримкою технології Quick Charge (QC) забезпечують швидке підзаряджання пристроїв, світлодіодна лампа потужністю 100 люмен підтримує режими SOS та стробоскопу, а корпус із вогнестійкого матеріалу класу 94-V0 витримує щоденні навантаження.






Технічні характеристики
| Модель | T46 |
| ПОЧАТКОВИЙ ТОК | 500А |
| Піковий струм | 1000A |
| Місткість | 12000 мА·год/44,4 Вт·год (літій-іонний з високим струмом розряду) |
| Світло LED | Освітлення/SOS/Стробоскоп |
| Зажим стартового кабелю | Запатентовані ультра-розумні зажими (безіскрові / захист від неправильного підключення полюсів тощо, 10 в 1) |
| ВИХІД №1 | USB-A: 5 В / 2,1 А|5 В / 3 А|9 В / 2 А|12 В / 1,5 А |
| ВИХІД №2 | USB-A: 5 В / 2,1 А |
| ВИХІД №3 | / |
| Вхід | USB-C QC18 Вт (повне заряджання за 3 години) |
| Повітряний компресор | / |
| Теплота експлуатації | -20°C до 60°C (-4°F до 140°F) |
| Матеріалу корпусу | міцний корпус із вогнестійкого матеріалу класу 94-V0 |
| Розмір | 192×91,2×42,3 мм |
| Оpcii на замовлення | 29,2 Вт·год | 37 Вт·год | 44,4 Вт·год |
Застосування
● Преміальні роздрібні полиці — пусковий пристрій, який витримує перевірку «стіною коричневих коробок».
● Програми подарунків — пусковий пристрій, який люди радо розгортають.
● Водії з чуттям стилю — продуктивність рівня професійного інструменту без зовнішнього вигляду такого інструменту.
● Зберігання всередині салону — струнке тіло легко поміщається в кишені сидінь і консолі, завжди під рукою.
● Щоденне підзаряджання пристроїв — два USB-виходи з підтримкою QC між аварійними ситуаціями.
● Нічна безпека — світлодіодна лампа потужністю 100 люменів з режимами SOS і стробоскопу.
Переваги
1. Видатний промисловий дизайн із доведеною популярністю на різних ринках — продається завдяки зовнішньому вигляду, утримує клієнтів завдяки ефективності.
2. Піковий струм 1000 А / пусковий струм 500 А для бензинових двигунів об’ємом 6,0 л і дизельних двигунів об’ємом 3,5 л.
3. До 28 пусків на одному заряді; підзарядка через USB-C за технологією QC18W тривалістю 3 години.
4. Запатентовані розумні клеми «10-в-1»; двоетапний надійний пуск із сигналізацією помилок.
5. Стильне компактне тіло розміром 192 × 91,2 × 42,3 мм, розроблене для зберігання в салоні автомобіля.
6. Полімерна оболонка з класом самозагасання 94-V0; елементи найвищого класу для потужнішого розряду й безпеки.
7. Можливість замовити індивідуальні кольори, логотип і преміальне подарункове упакування для брендових програм.
Часті запитання
П: У чому різниця між моделями T46 і T47?
В: Обидві моделі належать до класу пуско-зарядних пристроїв потужністю 1000 А й мають однакові базові характеристики (пускова здатність для бензинових двигунів об’ємом 6,0 л і дизельних двигунів об’ємом 3,5 л, до 28 пусків на одному заряді). Модель T46 — це дизайн-орієнтована версія з унікальним корпусом і ємністю акумулятора до 44,4 Вт·год; модель T47 — це глобальна масова платформа з ємністю до 88,8 Вт·год. Багато дистриб’юторів пропонують обидві моделі для різних каналів збуту.
П: Чи підходить модель T46 для роздрібної торгівлі в подарункових коробках?
А: Так — це одна з найпопулярніших моделей у програмах подарунків та преміум-роздрібу. Ми пропонуємо індивідуальні кольори, нанесення логотипу, дизайн роздрібної упаковки та інструкції.
П: Чи зможе вона запустити мій SUV?
А: Якщо об’єм бензинового двигуна вашого SUV не перевищує 6,0 л (для дизельного — 3,5 л), то так. Це стосується більшості SUV середнього класу та кросоверів.
П: Скільки часу потрібно для підзаряджання?
А: Приблизно 1,5–3 години, залежно від ємності акумулятора, при повному розряді через USB-C з підтримкою QC18 W.
1. Як визначити, які специфікації продукту мені потрібні?
По-перше, уточніть об’єм двигуна ваших транспортних засобів або транспортних засобів вашої основної цільової аудиторії. Зазвичай транспортні засоби з більшим об’ємом двигуна потребують більшого струму запуску, а ємність акумулятора прямо корелює зі струмом запуску. Також зверніть увагу, що літієві акумулятори мають знижену активність у холодному середовищі; тому в холодних регіонах навіть для транспортних засобів з невеликим об’ємом двигуна краще використовувати пусковий пристрій з більшою ємністю.
2. Чому деякі виробники пропонують значно більшу ємність акумулятора та струм запуску для одного й того самого розміру продукту?
Вам потрібно знати, що сучасні глобальні технології виробництва акумуляторів досі надають перевагу енергетичній щільності щодо об’єму та ваги акумулятора. Якщо отриманий вами товар має надзвичайно високий піковий струм або ємність, будьте обережні — це може свідчити про шахрайство. Ми зобов’язуємося надавати нашим клієнтам справжню продукцію високої якості; це наша незмінна принципова позиція.
3. Яку політику післяпродажного обслуговування ми пропонуємо?
Ми пропонуємо два різних варіанти післяпродажного обслуговування, щоб задовольнити ваші потреби: 1. З кожним замовленням ми надаємо певну кількість додаткових одиниць товару для заміни продукції ваших клієнтів; 2. Ми надаємо гарантію післяпродажного обслуговування терміном 1–2 роки. Протягом цього періоду вам необхідно зібрати пошкоджені товари й надіслати їх на завод, де наші техніки проведуть оцінку. Якщо пошкодження виникло не через людський фактор, ми надішлемо товари разом із вашим наступним замовленням.
4. Що саме можна кастомізувати у продукції?
Ми пропонуємо різноманітні та гнучкі послуги з індивідуалізації. Для стандартних версій продуктів ви можете обрати ємність акумулятора, колір виробу, нанесення логотипу, індивідуальну зовнішню упаковку, специфікацію кабельних затискачів, індивідуальні етикетки з технічними характеристиками виробу та інструкції з експлуатації. Якщо вам потрібен більш конкурентоспроможний продукт, ви можете обрати повну послугу ODM. Ми надаємо безкоштовне дизайн-проектування зовнішнього вигляду та створення 3D-моделей. Вам потрібно лише сплатити додаткову плату за виготовлення форми, щоб отримати власний індивідуально відлитий продукт.
5. Які сертифікати підтримують наші продукти?
Наші продукти можуть підтримувати майже будь-які сертифікати, які вам потрібні, наприклад: CE, FCC, 3C, UKCA, UL, PSE, BIS, RoHS, UN38.3, MSDS, TÜV тощо.