Wszystkie kategorie

SENFLY T47 – premiumowy przenośny urządzenie do rozruchu awaryjnego samochodowego, 1000 A, 12 V, wspomaganie rozruchu silników benzynowych i wysokoprężnych o pojemności do 6,0 l.

Optymalna moc 1000 A, zaufana w ponad 30 krajach.
  • OPIS
  • Specyfikacje
  • Zastosowania
  • Zalety
  • Często zadawane pytania
  • Zalecane produkty

OPIS

SENFLY T47 to przenośny urządzenie do rozruchu awaryjnego z baterią litową, o prądzie 1000 A i napięciu 12 V, zaprojektowane dla pojazdów, którymi najczęściej poruszają się rodziny — osobówek, crossoverów i SUV-ów z silnikami benzynowymi o pojemności do 6,0 l lub silnikami wysokoprężnymi o pojemności do 3,5 l. Urządzenie umożliwia wykonanie nawet 28 rozruchów awaryjnych na jednym ładowaniu, a pełne naładowanie trwa zaledwie 3 godziny przez port USB-C. T47 stał się modelem preferowanym w ponad 30 krajach eksportowych. Dla importerów jest bezpiecznym podstawowym SKU w każdej ofercie urządzeń do rozruchu awaryjnego.

Dlaczego wartość 1000 A to idealny wybór?

Zbyt mała moc powoduje, że urządzenie zawodzi w momencie, gdy jego działanie jest najważniejsze. Zbyt duża moc oznacza, że klienci płacą za ampery, których nigdy nie wykorzystają. Maksymalny prąd 1000 A obejmuje silniki benzynowe o pojemności 6,0 l oraz silniki wysokoprężne o pojemności 3,5 l — czyli główne segmenty światowego parku samochodów osobowych — przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej ceny i masy, co czyni je odpowiednim wyborem do codziennego użytku. Dlatego model T47 jest sprzedawany w ponad 30 krajach.

Sześć pojemności, jeden sprawdzony projekt

Każdy rynek ma inną maksymalną cenę. Platforma T47 oferuje sześć opcji baterii — 29,6, 37, 44,4, 59,2, 74 i 88,8 Wh — w tej samej sprawdzonej obudowie oraz z tymi samymi opatentowanymi inteligentnymi zaciskami typu 10-in-1. Skonfiguruj swoją ofertę wokół jednej bazy certyfikacyjnej i jednego łańcucha dostaw.

Gotowy codziennie

12000 mAh (44.4WH )pakiet działa również jako power bank z technologią QC18W z dwoma wyjściami USB; dioda LED o natężeniu 100 luksów pełni funkcje latarki, sygnału SOS oraz migotki. Odporna na płomienie obudowa klasy 94-V0 oraz komórki najwyższej klasy zapewniają wysokie oceny bezpieczeństwa i niski odsetek zwrotów.

T47 详情 1.jpgT47 详情 2.jpgT47 详情 3.jpgT47 详情 5.jpgT47 详情 6.jpgT47 详情 7.jpg

Specyfikacje

Model T47
PRĄD STARTOWY 500a
Prąd szczytowy 1000A
Pojemność 12000 mAh / 44,4 Wh (wysokoprądowe ogniwo litowo-jonowe)
Światło LED Oświetlenie / sygnał SOS / migotanie
Kleszcze do kabla rozruchowego Zabezpieczone patentem nadzwyczaj inteligentne klemny (beziskrowe / odwrócona polaryzacja itp., 10 w 1)
WYJŚCIE #1 USB-A: 5 V / 2,1 A|5 V / 3 A|9 V / 2 A|12 V / 1,5 A
WYJŚCIE #2 USB-A: 5 V / 2,1 A
WYJŚCIE #3 /
Wejście USB-C QC18 W (pełne naładowanie w 3 godziny)
Kompresor powietrza /
Temperatura pracy -20°C do 60°C (-4°F do 140°F)
Materiał obudowy mocna obudowa odporna na płomienie zgodna ze standardem 94-V0
Wymiary 186,9 × 86,6 × 39,1 mm
Dostosowywane opcje 29,6 Wh | 37 Wh | 44,4 Wh | 59,2 Wh | 74 Wh | 88,8 Wh

Zastosowania

● Samochody rodzinne (sedany i crossovery) — standardowe rozwiązanie dla silników o pojemności do 6,0 l.

● Właściciele SUV-ów — pewne uruchamianie średniej klasy SUV-ów bez cen typowych dla flagowych modeli.

● Gospodarstwa wieloautowe — 28 uruchamiań na jednym ładowaniu wystarcza na wszystkie pojazdy w gospodarstwie.

● Zimowe dojazdy — niezawodne uruchamianie w temperaturach od −20 °C do 60 °C.

● Kierowcy usług transportu na żądanie i taksówek — codzienna niezawodność przy szybkim uzupełnianiu poziomu ładowania za pomocą portu USB-C.

● Podstawowy SKU detaliczny — sześć poziomów pojemności dla każdej ceny wystawianej na półkach.

Zalety

1. Optymalna moc 1000 A: obejmuje silniki benzynowe do 6,0 l oraz wysokoprężne do 3,5 l — większość samochodów osobowych na drogach.

2. Zweryfikowany na rynkach ponad 30 krajów; niskoriskowy produkt startowy dla nowych importerów.

3. Sześć pojemności akumulatorów na jednej platformie (29,6–88,8 Wh) zapewniającej pełny zakres cenowy.

4. Zabezpieczone patentem inteligentne kleszcze 10-w-1; uruchomienie w dwóch etapach z automatycznym alarmem błędu.

5. Ładowanie przez port USB-C z obsługą QC18W w ciągu 3 godzin; dwa wyjścia USB do zasilania urządzeń.

6. Obudowa odporna na płomienie zgodnie ze standardem UL 94-V0; komórki najwyższej klasy zapewniające wyższą moc wyładowania i większe bezpieczeństwo.

7. Cienki korpus o wymiarach 186,9 × 86,6 × 39,1 mm — łatwo mieści się w skrzynce na rękawice.

Często zadawane pytania

P: Jakie silniki może rozruchować urządzenie do rozruchu awaryjnego o mocy 1000 A?

O: Model T47 jest przeznaczony do silników benzynowych do 6,0 l i silników wysokoprężnych do 3,5 l — co obejmuje znaczną większość samochodów osobowych, crossoverów oraz SUV-ów średniej wielkości. Dla pojazdów klasy 8,0 l lub przy częstym intensywnym użytkowaniu zalecamy nasze modele o mocy 1600 A.

P: Czy model T47 to dobry pierwszy produkt dla nowego importera?

O: Jest to nasz najczęściej zalecany punkt startowy: sprawdzony na rynkach ponad 30 krajów, sześć opcji pojemności zapewniających elastyczność cenową oraz dojrzała sieć dostaw wspierająca zarówno próbne zamówienia, jak i skalowanie produkcji.

P: Ile razy można uruchomić silnik na jednym ładowaniu?

O: Do 28 razy w typowych warunkach, w zależności od stanu pojazdu, pojemności silnika i temperatury. Pełne naładowanie trwa około 3 godzin za pomocą portu USB-C.

P: Jaka jest różnica między modelem T47 a T46?

O: Oba modele należą do tej samej klasy 1000 A i oferują identyczną podstawową wydajność; różnią się jednak projektem przemysłowym oraz zakresem dostępnych opcji pojemności (model T47 oferuje maksymalnie 88,8 Wh). Wielu klientów zakupuje oba modele, aby dostosować je do różnych estetyk kanałów dystrybucyjnych — skontaktuj się z nami, aby uzyskać porównawową ofertę.

1. Jak określić odpowiednie specyfikacje produktu?

Najpierw potwierdź pojemność skokową silnika pojazdów użytkownika lub jego głównych klientów. Ogólnie rzecz biorąc, pojazdy o większej pojemności skokowej wymagają wyższego prądu rozruchowego, a pojemność akumulatora jest wprost proporcjonalna do prądu rozruchowego. Należy również pamiętać, że akumulatory litowe charakteryzują się obniżoną aktywnością w niskich temperaturach; dlatego w regionach o zimnym klimacie, nawet w przypadku pojazdów o małej pojemności skokowej, najlepszym rozwiązaniem jest użycie źródła zasilania rozruchowego o większej pojemności.

2. Dlaczego niektórzy producenci oferują znacznie większe pojemności baterii i prądy rozruchowe przy tej samej wielkości produktu?

Należy wiedzieć, że obecna światowa technologia baterii nadal priorytetowo uwzględnia gęstość energii w stosunku do objętości i masy baterii. Jeśli otrzymany przez Państwa produkt charakteryzuje się niezwykle wysokim prądem szczytowym lub pojemnością, należy zwrócić uwagę na możliwość oszustwa. Zobowiązujemy się dostarczać naszym klientom autentycznych i wysokiej jakości produktów – jest to nasza podstawowa zasada.

3. Jaką politykę obsługi posprzedażowej oferujemy?

Oferujemy dwie różne polityki obsługi posprzedażowej, dostosowane do Państwa potrzeb: 1. Do każdej zamówienia dołączamy określoną procentową nadwyżkę produktów, które można wykorzystać do wymiany produktów u Państwa klientów; 2. Oferujemy gwarancję posprzedażową w okresie od 1 do 2 lat. W tym czasie należy zebrać uszkodzone produkty i przesłać je z powrotem do fabryki, aby nasz zespół techników dokonał ich oceny. Jeśli uszkodzenie nie wynika z błędu ludzkiego, ponownie prześlemy produkty razem z Państwa kolejnym zamówieniem.

4. Co mogę dostosować w produktach?

Oferujemy bogate i elastyczne usługi dostosowywania. W przypadku standardowych wersji produktów można wybrać pojemność akumulatora, kolor produktu, nadruk logotypu, niestandardowe opakowanie zewnętrzne, specyfikację zacisków do kabli, niestandardowe etykiety z danymi technicznymi produktu oraz instrukcje obsługi. Jeśli potrzebujesz bardziej konkurencyjnego produktu, możesz skorzystać z pełnej usługi ODM. Udostępniamy bezpłatne projektowanie wyglądu i modelowanie 3D. Aby uzyskać własny, niestandardowy produkt wytłaczany, wystarczy jedynie zapłacić dodatkową opłatę za formę.

5. Jakie certyfikaty obsługują nasze produkty?

Nasze produkty mogą spełniać prawie wszystkie wymagane certyfikaty, takie jak: CE, FCC, 3C, UKCA, UL, PSE, BIS, RoHS, UN38.3, MSDS, TÜV itp.

Uzyskaj bezpłatną ofertę

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem wkrótce.
E-mail
Telefon komórkowy / WhatsApp
Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Wiadomość
0/1000

Uzyskaj bezpłatną ofertę

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem wkrótce.
E-mail
Telefon komórkowy / WhatsApp
Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Wiadomość
0/1000