SENFLY T47 Premium autóindító készülék, 1000 A, 12 V, hordozható akkumulátor-feltöltő, legfeljebb 6,0 literes benzin- és dízelmotorokhoz.
- LEÍRÁS
- Műszaki adatok
- Alkalmazások
- Előnyök
- GYIK
- Ajánlott termékek
LEÍRÁS
A SENFLY T47 egy 1000 A, 12 V-os lítiumos akkuindító, amelyet a legtöbb család által vezetett járművekre terveztek – személyautókra, keresztkocsikra és terepjárókra, amelyek legfeljebb 6,0 literes benzinmotorral vagy legfeljebb 3,5 literes dízelmotorral rendelkeznek. Akár 28-szor is indíthat járművet egy feltöltéssel, USB-C-n keresztül 3 óra alatt töltődik fel, és több mint 30 exportáló országban vált a legnépszerűbb modellé. Az importőrök számára a T47 a legalacsonyabb kockázatú alapmodell bármely akkuindító-termékvonalban.
Miért éppen 1000 A a tökéletes érték?
Ha túl kicsi, az indító nem működik éppen akkor, amikor szükség van rá. Ha túl nagy, az ügyfelek olyan teljesítményért fizetnek, amelyet soha nem használnak. A 1000 A csúcsáram lefedi a 6,0 literes benzin- és a 3,5 literes dízelmotorokat – a világ személygépkocsiparkjának központját – olyan áron és súlyon, amely megfelel a mindennapi használatnak. Ezért értékesítik a T47-et több mint 30 országban.
Hat kapacitás, egy megbízható dizájn
Minden piac más árfelső határral rendelkezik. A T47 platform hat akkumulátor-opciót kínál – 29,6, 37, 44,4, 59,2, 74 és 88,8 Wh – ugyanabban a bevált házban, ugyanazzal a szabadalmazott 10-in-1 okos rögzítővel. Építse fel termékvonalát egy tanúsítási alapra és egy ellátási láncra.
Napi készenlét
A 12000 mAh (44.4Wh )csomag egyben QC18W teljesítménytároló is, kettős USB-kimenettel; a 100 lumenes LED-fényforrás zseblámpa-, SOS- és villanófény-funkciókat lát el. A 94-V0 tűzálló burkolat és a legjobb minőségű cellák magas biztonsági értékelést és alacsony visszatérési arányt garantálnak.






Műszaki adatok
| Modell | T47 |
| A kezdő áramú | 500A |
| Csúcsáram | 1000A |
| Kapacitás | 12000 mAh / 44,4 Wh (nagy teljesítményű lítium-ion) |
| LED fény | Fényforrás / SOS / Stroboszkóp |
| INDÍTÓKÁBEL-FOGÓ | Szabadalmazott ultraokos fogók (szikramentes / fordított polaritás stb., 10 funkció 1-es készülékben) |
| KIMENET #1 | USB-A: 5 V / 2,1 A|5 V / 3 A|9 V / 2 A|12 V / 1,5 A |
| KIMENET #2 | USB-A: 5 V / 2,1 A |
| KIMENET #3 | / |
| Bemenet | USB-C QC 18 W (teljes töltés 3 óra alatt) |
| Légkompresszor | / |
| Működési hőmérséklet | -20 °C-tól 60 °C-ig (-4 °F-tól 140 °F-ig) |
| Ház anyaga | 94-V0 tűzálló, nagy terhelésre tervezett burkolat |
| Méret | 186,9 × 86,6 × 39,1 mm |
| Egyedi beállítások | 29,6 Wh | 37 Wh | 44,4 Wh | 59,2 Wh | 74 Wh | 88,8 Wh |
Alkalmazások
● Családi szedánok és kereszteződő modellű járművek – az alapértelmezett illeszkedés 6,0 literes vagy kisebb motorokhoz.
● SUV-tulajdonosok – biztos indítás közepes méretű SUV-okhoz prémiumárak nélkül.
● Többjárműves háztartások – töltésenként 28 indítás mindenki járművére elegendő.
● Téli közlekedés – megbízható indítás -20 °C-tól 60 °C-ig.
● Megosztott utazási szolgáltatások és taxisofőrök – napi megbízhatóság gyors USB-C újratöltéssel.
● Kiskereskedelmi alap-SKU – hat kapacitási szint minden polcon lévő árkategóriához.
Előnyök
1. A 1000 A-es „édes pont”: 6,0 L benzin- és 3,5 L dízelmotorokat is képes indítani – a legtöbb személygépkocsi ezen a tartományon belül mozog.
2. Több mint 30 országban bevált piaci megoldás; az új importőrök számára alacsony kockázatú, alapvető termék.
3. Hat akkumulátorkapacitás egyetlen platformon (29,6–88,8 Wh) a teljes árkategória lefedéséhez.
4. Szabadalmazott 10-in-1 okos csipeszek; kétfokozatú indítás automatikus hibajelzéssel.
5. QC18W USB-C töltés 3 óra alatt; kettős USB-kimenet eszközök számára.
6. 94-V0 tűzálló burkolat; legfelső osztályú akkumulátorcellák erősebb kisütéshez és biztonsághoz.
7. Csak 186,9×86,6×39,1 mm-es vékony test – könnyen elfér a kesztyűtartóban.
GYIK
K: Milyen motorokat tud indítani egy 1000 A-es indítókészülék?
V: A T47 típus 6,0 L-ig terjedő benzinmotorokat és 3,5 L-ig terjedő dízelmotorokat képes indítani – ez lefedi a legtöbb szedán, keresztirányú (crossover) és közepes méretű terepjáró járművet. 8,0 L-os osztályú járművek vagy gyakori, intenzív használat esetén ajánljuk a 1600 A-es modelleinket.
K: Jó első termék (SKU) a T47 új importőrök számára?
V: Ez a leggyakrabban ajánlott kiindulási pontunk: több mint 30 országban bevált, hat kapacitásváltozat árbeli rugalmasság érdekében, valamint érett ellátási lánc, amely támogatja a próbarendeléseket és a nagyobb mennyiségek gyártását is.
K: Hány indításra alkalmas egy feltöltés után?
A: Tipikus körülmények között legfeljebb 28 darab, a jármű állapotától, a motor méretétől és a hőmérséklettől függően. A teljes újratöltés kb. 3 órát vesz igénybe USB-C-n keresztül.
K: Mi a különbség a T47 és a T46 között?
A: Ugyanaz az 1000 A-os osztály és az alapvető teljesítmény; a különbség az ipari tervezésben és a kapacitáslehetőségek tartományában rejlik (a T47 akár 88,8 Wh-ig is elérhető). Sok vevő mindkét típust beszerzi, hogy különböző forgalmazási csatornák esztétikai igényeit is kielégítse – kérjen tőlünk összehasonlító árajánlatot.
1. Hogyan határozom meg, milyen műszaki adatokkal rendelkező termékre van szükségem?
Először is határozza meg a saját járműve vagy fő ügyfélcsoportja járműveinek hengerűrtartalmát. Általában a nagyobb hengerűrtartalmú járművek nagyobb indítóáramot igényelnek, és az akkumulátor kapacitása pozitívan korrelál az indítóárammal. Figyeljen arra is, hogy a lítium-akkumulátorok hideg környezetben csökkentett aktivitást mutatnak; ezért hideg régiókban még kis hengerűrtartalmú járművek esetén is ajánlott nagyobb kapacitású indítókészüléket használni.
2. Miért kínálnak egyes gyártók ugyanolyan méretű termékhez jelentősen nagyobb akkumulátor-kapacitást és indítóáramot?
Tudnia kell, hogy a jelenlegi globális akkumulátortechnológia továbbra is az energiasűrűségre helyezi a hangsúlyt az akkumulátor térfogata és tömege vonatkozásában. Ha a kapott termék rendellenesen magas csúcstartományt vagy kapacitást mutat, vegye figyelembe, hogy lehetséges, hogy csalásról van szó. Kötelezettségünk, hogy valódi és minőségi termékeket nyújtsunk ügyfeleinknek; ez alapvető elvárásunk.
3. Milyen garanciális és poszt-eladási szolgáltatásokat nyújtunk?
Két különböző posztgaranciás szolgáltatási csomagot kínálunk igényeihez: 1. Minden rendeléshez bizonyos százalékos arányban további termékeket biztosítunk, amelyeket ügyfelei termékeinek cseréjére használhat; 2. 1–2 éves posztgaranciát nyújtunk. Ezen időszak alatt össze kell gyűjtenie a megsérült termékeket, és vissza kell küldenie őket a gyárba, hogy műszaki szakembereink értékeljék őket. Amennyiben a kárt nem emberi hiba okozta, újra elküldjük a termékeket a következő rendelésével együtt.
4. Milyen szempontok szerint személyre szabhatók a termékek?
Gazdag és rugalmas testreszabási szolgáltatásokat kínálunk. A szabványos termékverziók esetében választhat a telepített akkumulátor kapacitásról, a termék színéről, a logó nyomtatásáról, az egyedi külső csomagolásról, a kábelrögzítők méretéről, az egyedi termékleíró címkékről és a használati utasításról. Ha versenyképesebb termékre van szüksége, választhatja a teljes ODM-szolgáltatást. Ingyenes megjelenési tervezést és 3D-modellezést biztosítunk. Csak egy további formázási díjat kell fizetnie saját, egyedi formázott terméke elkészítéséhez.
5. Milyen tanúsításokat támogatnak termékeink?
Termékeink majdnem minden szükséges tanúsítást támogatnak, például: CE, FCC, 3C, UKCA, UL, PSE, BIS, RoHS, UN38.3, MSDS, TÜV stb.